- priemyselný dizajn a konštrukcia

Košík
Produktov: 0 Spolu cena: 0.00 €

Prihlásenie do eshopu

zabudnuté heslo Registrovať

Predaj e-knihy Zákony vesmíru a nová teória gravitácie

 

Na týchto stránkach si môžete zakúpiť elektronickú knihu Zákony vesmíru a nová teória gravitácie. Kniha má 72 strán textu s obrázkami. 

 

E-kniha Zákony vesmíru a nová teória gravitácie: Stiahnuť PDF
 

Komu sa nechce čítať, ten si môže vypočuť reláciu v rádiu o týchto veciach. Vypočuť tu

 

Nástroj, kde sa dá krásne odsimulovať platnosť fyzikálnej teórie v knihe o vyrovnaní hybnosti častíc nájdete tu

 

Simuláciu, ktorá znázorňuje zrýchlenie, rsp spomalenie väčších častíc nájdete tu

 

Autorské práva sú chránené zákonom. Prosíme knihu nekopírujte ani nezverejnujte. Knihu si môžete stiahnuť na tejto stránke po krátkej registrácií (4 povinné udaje).

 

E-kniha Zákony vesmíru a nová teória gravitácie

Kompltená teória o vzniku vesmíru, ktorá je založená na logike a empirických dôkazoch. Teória je založená na mechanickom popise gravitácie (kinetické teórie gravitácie). Gravitácia vzniká tienením si častíc. Táto teória je najznámejším mechanickým vysvetlením gravitácie a prvýkrát ju vyvinul Nicolas Fatio de Duillier v roku 1690 a znovu ju vynašiel, okrem iného, ​​Georges-Louis Le Sage (1748), Lord Kelvin ( 1872) a Hendrik Lorentz (1900). Autor komplexným spôsobom popisuje vesmír a aspoľahlivo a jasne vyvracia mylné tvrdenia kritikov tejto teórie. Gravitácia a ostatné sily sú jasne definované a vysvetlené. Ako vznikol vesmír, odkiaľ pochádza energia, na akom princípe funguje gravitácia a iné príťažlivé i odpudivé sily, pochopenie čiernych dier a temnej hmoty. Presnejší gravitačný zákon. Pochopením gravitácie sa nám otvára cesta k novým technológiam. 

Autor: Ing. Ladislav Ides

   

Úrivok z knihy:
Vysvetlenie gravitácie:
Vesmír je plný rýchlo letiacich častíc malých rozmerov, ktoré môžeme nazvať *gravitóny. Gravitóny môžeme zaradiť do *temnej hmoty, podľa mojej definície *rýchlej hmoty. Gravitóny letia zo všetkých strán a vytvárajú „gravitačné žiarenie“. Na dve väčšie častice (tzv. pomalé častice – častice s malými kinetickými energiami, ktoré dokážeme detekovať a sú od seba vzdialené v určitej vzdialenosti, pôsobia gravitačné častice tak, že do týchto väčších častíc narážajú a tým na ne vytvárajú tlak. To má za následok, že medzi väčšími časticami sa vytvára slepé miesto (tienenie), kde nedopadá toľko gravitónov, lebo tieto dve častice si navzájom tienia, a tak sa začnú k sebe približovať, lebo na odvrátené strany veľkých častíc dopadá viac gravitónov, ako na ich vnútorné strany. Rozdiel síl na odvrátenej strane väčších častíc (červená farba) vytvára Gravitačnú silu, ako vidieť na obr. 4.

 

Chcete pomôct zviditeľniť túto knihu? Môžete skopírovať text a obrázky v červenom rámčeku a uverejniť na svojich stránkach. Kniha na stiahnutie tu: http://www.xtream.sk/zakony-vesmiru

 


Páči sa vám táto kniha? Podporte autora.

Príspevky v akejkoľvek výške môžete poslať na účet:
CZ89 2010 0000 0027 0169 5449
SWIFT code:
FIOBCZPPXXX  

S poznámkou "dar".

 


Usporiadať výrobky:

Kompltená teória o vzniku vesmíru, ktorá je založená na logike a empirických dôkazoch. Teória je ...
20.00 €

Všetky práva vyhradené. Kopírovanie textu a obrázkov je povolené len so súhlasom XTREAM a.s. a uvedením zdroja www.xtream.sk